Засідання сесії Кинашівської сільської ради

04.10.13

27 вересня 2013 року в приміщенні Кинашівської сільської ради відбулось засідання     25 сесії 6 скликання.

На засіданні сесії розглядалось питання про затвердження  програми поводження з відходами на території сіл Кинашів, Мазурівка, Нестерварка, Капки та Марусине Тульчинського району. Дана програма визначає правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов᾿язаної із запобіганням або зменшенням обсягів утворення твердих побутових відходів, їх збиранням, перевезенням, обробленням, утилізацією, знешкодженням та відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров᾿я людини на території Кинашівської сільської ради. Виконання  даної Програми дасть змогу:

- ліквідувати стихійні сміттєзвалища;
- зменшити шкідливий вплив побутових відходів на навколишнє середовище;
- зменшити обсяги захоронення побутових відходів;
- перетворити сферу поводження з ТПВ на самоокупну та рентабельну галузь комунального господарства.

Також було затверджено  Положення про  Місцеву робочу групу  по реалізації  Стратегії  інтегрованого поводження з ТПВ на території сіл Кинашів, Мазурівка, Нестерварка, Капки та Марусине.

З інформацією про визначення виконавця житлово-комунальних послуг на території Кинашівської сільської ради виступив заступник сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Буряк Ю. А.